BMW E30, BMW E36 etualatukivarren polyuretaanipusla (E46-tukivarsi) – Strongflex (Sport)

BMW E30, BMW E36 etualatukivarren polyuretaanipusla (E46-tukivarsi) – Strongflex (Sport)

Strongflex
BMW E30, BMW E36 etualatukivarren polyuretaanipusla (E46-tukivarsi) – Strongflex (Sport)

44,90 €

Polyuretaaninen etualatukivarren pusla (e46-tukivarsi) korvaa väsyneen kumisen alkuperäisosan. Pusla ei halkeile eikä löysty, joten auto pysyy suuntavakaana ja ohjaus tarkkana vielä vuosien jälkeenkin.

Sopii seuraaviin autoihin:

  • BMW E30
  • BMW E36

Tekniset tiedot:

  • Tuotemerkki: Strongflex
  • Materiaali: polyuretaani (PU)
  • Kappaleita pakkauksessa: 1
  • Tarvitaan autoon: 2 kpl
  • Kovuus: Sport (90ShA)
  • Mukana voiteluaine

Huomio: Pusla sopii vain E46:n alumiiniseen alatukivarteen, jossa on kuusiopää. Tämän tukivarren asennusta E30- ja E36-malleihin käytetään lähinnä driftauksessa. E46:n tukivarsi on pidempi, joten sillä saa enemmän negatiivista camber-kulmaa.

Valitse Normaali (80ShA), jos auto on päivittäisessä käytössä, tai Sport (90ShA), jos haluat jäykimmän tuntuman rata- ja harrastekäyttöön. Pakkauksessa on mukana asennukseen tarvittava rasva.

Etualatukivarren pusla (E46-tukivarsi) polyuretaanista – sopii BMW E30, BMW E36. Kestää kumia pidempään ja tekee ajotuntumasta tarkemman.

Kovuus Sport (90ShA).

    Tuotenumero: SF-031737A Osastot: ,